Spolek D.E.J. – čisté informace zve na sérii technologických přednášek v knihovně:

Technologické přednášky Lovosice

Technologickými přednáškami bychom rádi co nejvíce objektivně a nezaujatě přispěli ke zvýšení kritického myšlení lidí kolem nás.

Věda a technologie nás obklopuje na každém kroku, ale co o ní vlastně víme? Technologii různých oborů používáme tak hojně, že už všechno bereme jako samozřejmost. To, že si bez některých technologií neumíme ani život představit, není potřeba zmiňovat.

V rámci technologických přednášek se pokusíme „přivést“ technologii co nejblíže k vám tak, abyste si mohli udělat co nejvíce objektivně kritický náhled. Zveme odborníky z celé České republiky, kteří mají zkušenosti v daných oborech lidského bádání a vědění. Přednášky jsou vedeny formou populárně -vědecky naučné pro posluchače od 15-ti let.

Příklad témat, kterým bychom se rádi věnovali: energetika, kosmonautika, odpadové hospodářství, IT, výrobní technologie – různá odvětví, ekonomika, alternativní medicína a další. Novým námětům jsme samozřejmě plně otevřeni a rádi zorganizujeme na dané téma přednášku.

První přednáška se uskuteční 20. 9. 2018 v Pfannschmidtově vile v Lovosicích od 17:30 do 19:00. Přednášejícím bude Ing. Tomáš Přibyl s tématem Jeden den na oběžné dráze.

V Lovosicích budou technologické přednášky, první již 20. září

Procházení příspěvků