Spolek Kult na srpen připravil unikátní divadelní projekt, který se odehrává ve vlaku na takzvané Švestkové dráze a jejím okolí. Autoři představení popisují jako „Rozmarnou poctu Českému středohoří pro celou rodinu. Krajina a historie vnímaná všemi smysly. Žádné velké mudrování, jen sny, báchorky, nesmysly a dobrodružství.“

Představení slibuje krom činohry také pohybové divadlo nebo obří loutky, tanečnice, akrobaty a kejklíře. Příběh začíná na železniční stanici v Lovosicích, kde diváci nastoupí k téměř tříhodinové pouti napříč Českým středohořím, která končí opět v Lovosicích. Kromě divadla a vyprávění zpestří cestu občerstvení z místních sadů a vinic.

V rolích průvodčích účinkují: Anita Krausová, Jan Řezníček, Martin Tlapák, Zbyšek Humpolec, alternuje Filip Nuckolls, režie: Filip Nuckolls, hudba: Dan Fikejz, loutky: Lukáš Kuchinka, Jan Bažant.

Premiéry projektu KREDENC jsou plánovány na 16., 17. a 18. srpna 2017. Představení bude reprízováno od 24. srpna do 2. září 2017 nepřetržitě. Do vlaku nastoupíte na nádraží v Lovosicích v 19 hodin, vlak do té samé stanice přijedete ve 21:30.

Představení je přístupné pro děti od 8 let.

Předprodej vstupenek je možný na webové stránce kultprodukce.cz/kredenc, bližší informace naleznete tamtéž.

Vstupenka na jednu z premiér – dospělý za 580Kč/dítě do 15 let za 290Kč
Vstupenka na pátek nebo sobotu – dospělý za 480Kč/dítě do 15 let za 240Kč
Vstupenka na ostatní dny – dospělý za 380Kč/dítě do 15 let za 190Kč

Kredenc je originální divadelní projekt v motorovém vlaku na Švestkové dráze, který startuje z nádraží Lovosice v srpnu

I. Kocánková


 


Procházení příspěvků